CLAA080WQ65 XG

| panel Model | CLAA080WQ65 XG |
|---|---|
| panel Jenama | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga CLAA080WQ65 XG | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 107.64×172.224 mm |
| Garis Besar | 113.84×183.82×4.1 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Masa tindak balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 4S5P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Voltan Input | 1.8/3.3/16/-11V (Typ.)(VDD3/VCI/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus CPT CLAA080WQ65 XG.
CPT CLAA080WQ65 XG adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CPT CLAA080WQ65 XG pdf atau spesifikasi terperinci CPT CLAA080WQ65 XG atau LCD CPT lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CPT CLAA080WQ65 XG di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA080WQ65 XG adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CPT CLAA080WQ65 XG pdf atau spesifikasi terperinci CPT CLAA080WQ65 XG atau LCD CPT lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CPT CLAA080WQ65 XG di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "CLAA080WQ65 XG"
- CPT CLAA080WQ65 XG
- Lembaran CLAA080WQ65 XG
- Imej CLAA080WQ65 XG
- Harga CLAA080WQ65 XG
- Pengedar CLAA080WQ65 XG
